• Lekkoatletyka OSiR Zamość

• W dniu 19.05.2022 roku na stadionie  OSiR w Zamościu odbyły się zawody sportowe -   Mistrzostwa Gminy Zamość w lekkiej atletyce pod Patronatem Wójta Gminy Zamość. Szkołę reprezentowało 23 uczniów z klas 4 – 8. Zawodnicy mieli prawo startu w dwóch konkurencjach jednej technicznej – skoki, rzuty i  biegowej – 60,100,300,600,1000 m. Uczniowie reprezentujący szkołę zdobyli w sumie 12 medali – 4 złote, 4 srebrne, 4 brązowe i tym samym byli 12 razy na podium Mistrzostw Gminy.

Medaliści naszej szkoły to:

KACPER NALEPKO  uczeń klasy V-  złoty medal na 600 , złoto w skoku w dal co dało dublet złotych medali w Mistrzostwach  Gminy

BARTŁOMIEJ SOBOŃ uczeń klasy VIII – złoty medal w skoku  w dal, srebro  w biegu na 300m też dublet medali zdobytych na mistrzostwach.

BARTOSZ WRÓBEL  uczeń klasy VI – srebrny  medal w biegu na 60 m, srebro  w skoku w dal i tym samym  może się pochwalić zdobytym dubletem medali w jednych zawodach.

MIKOŁAJ KIC uczeń klasy VII-  złoty medal w pchnięciu kulą.

SYLWESTER SIEMKO uczeń klasy VII-  srebrny medal w pchnięciu kulą.

GABRIELA OCHMAŃSKA uczennica klasy VIII – brązowy medal w biegu na 100m.

MARCEL DOŁBA uczeń klasy IV – brązowy medal w skoku w dal.

JAKUB CHRAPLEWSKI uczeń klasy V – brązowy medal  w biegu na 600m.

FILIP DOBROMILSKI uczeń klasy VIII – brązowy medal w pchnięciu kulą.

GRATULUJEMY  BARDZO DOBRYCH WYNIKÓW SPORTOWYCH.