• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

01.07.2022

W piątek 24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dla wszystkich ten dzień oznaczał początek upragnionych wakacji, dla niektórych  pożegnanie z nauczycielami i szkołą w której murach spędzili  osiem lat. Z tej okazji absolwenci z klasy VIII przygotowali montaż słowno-muzyczny. Było śmiesznie i nostalgicznie. Na początku zgodnie z tradycją nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły, a uczniowie klasy VIII złożyli uroczyste ślubowanie. Dziękujemy serdecznie Wiktorii Gał, Natalii Zychowicz oraz Bartoszowi Wróblowi za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym. Podczas akademii  przygotowanej przez panią Sylwię Buczak - Antosiuk i pana Tomasza Mocha zaprezentowane zostały scenki z życia uczniów z lekcji stacjonarnych oraz z nauczania zdalnego, którego ósmoklasiści doświadczyli w murach tej szkoły. Po scenkach przyszedł czas na występ chóru szkolnego pod kierunkiem pana Cezarego Gomułki. Oprawę muzyczną uświetnili także swoją grą na gitarze – Igor Wiatrowski oraz Antonina Mojżesz.  Soliści z klasy VIII wraz z uczniami klas młodszych zaśpiewali piosenki, żegnając się z całą społecznością szkolną. Ostatnią piosenkę  zaśpiewała klasa VIII dziękując  za te minione wspólne lata. Jak to bywa w takich sytuacjach niejednemu popłynęła łezka wzruszenia.

Ostatnim punktem akademii był wspólny taniec absolwentów naszej szkoły z uczniami klasy siódmej.

Po części artystycznej pani dyrektor Ewa Szykuła wraz z panem Ryszardem Gliwińskim, wójtem Gminy Zamość wręczyli prymusom naszej szkoły nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły.

Na zakończenie  uczniowie wszystkich oddziałów udali się na ostatnie przed wakacjami spotkania z wychowawcami.

Gratulujemy wszystkim uczniom promocji do klas programowo wyższych. Absolwentom naszej szkoły życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za właściwe wybory i udany start w nowych szkołach.

Wszystkim   życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.